Z każdej podróży zabieram coś cennego, nawet jeśli jest to tylko historia…

luxurious hotel Elblag
inspired by history...

SPA & Wellness


 hotelelblag - MANICURE & PEDICURE MANICURE & PEDICURE TYLKO 149 zł rozwiń szczegóły

MANICURE I PEDICURE stosują kobiety, które pragną mieć ładne i zadbane paznokcie u dłoni i stóp.

Teraz W SO NATURAL SPA zapraszamy na manicure hybrydowy oraz pedicure hybrydowy w promocyjnej wakacyjnej cenie 149 zł ( cena regularna 199 zł ).

Nielimitowany wstęp do strefy wellnes (sauna sucha, łaźnia parowa, salka fitness, jacuzzi, basen)

Aromatyczna herbatka w pokoju relaksu.

hotelelblag - MESO-VIT by ERICSON LABORATOIRE MESO-VIT by ERICSON LABORATOIRE -50% rozwiń szczegóły

Meso-Vit, zabieg z linii nieinwazyjnej medycyny estetycznej, jest stosowany jako zabieg zastępujący mezoterapię igłową (działanie meso-like) lub w celu uzupełnienia mezoterapii medycznej i po mikroostrzykiwaniu (działanie meso-care).

Dzięki zawartości witamin A, C i E wykazuje także właściwości dermonaprawcze – regeneruje, rozjaśnia i chroni skórę. Dzięki technologii nanocząsteczek zapewnia działanie łagodzące i przeciwzapalne, przyspiesza procesy gojenia i odbudowuje. W efekcie stan podrażnienia skóry ulega wyraźnemu wyciszeniu.

339 ZŁ/170 ZŁ /70 MIN


 

hotelelblag - FRESH CAVIAR by ERICSON LABORATOIRE FRESH CAVIAR by ERICSON LABORATOIRE -50% rozwiń szczegóły

Fresh Caviar to jedyna w swoim rodzaju linia kawiorowa wykorzystująca świeże komórki kawioru w zabiegu intensywnie regenerującym dla skóry pozbawionej witalności.

Świeże komórki kawioru zawarte w linii Fresh Caviar oferują odżywczy proteinowy koktajl, bogaty w peptydy i podstawowe aminokwasy. 20 występujących w organizmie aminokwasów stanowi elementy składowe protein, które z kolei są materiałem do budowy wszystkich komórek ciała. Kawior zawiera najważniejsze składniki potrzebne do zachowania młodości skóry.

Jest alternatywą dla wyciągów z placenty, stosowanych dawniej w słynnej szwajcarskiej terapii komórkowej. Laboratoria badawcze Ericson Laboratoire opracowały formuły bez konserwantów chemicznych, tak aby produkty były odpowiednie nawet dla skóry najbardziej wrażliwej.

Produkty Fresh Caviar zawierają organiczny kawior oraz naturalny składnik bakteriostatyczny pochodzenia roślinnego, który w naturalny sposób zwalcza namnażanie się bakterii, drożdży i grzybów, co chroni formułę kosmetyków. Brak składników zapachowych we wszystkich produktach z gamy Fresh Caviar pozwala uniknąć ryzyka alergii i umożliwia stosowanie kosmetyków nawet w przypadku skóry wrażliwej.

PROMOCJA 319 ZŁ/ 160 ZŁ/75 MIN

hotelelblag - HYDRA CLINIC by ERICSON LABORATOIRE HYDRA CLINIC by ERICSON LABORATOIRE -50% rozwiń szczegóły

Hydra Clinic to intensywny zabieg o działaniu hydro-odżywczym. Stymuluje naturalne mechanizmy nawilżania skóry, wzmacnia i chroni płaszcz lipidowy, poprawia elastyczność, działa również przeciwzmarszczkowo dając efekt „nowej skóry”.


Działanie zabiegu polega na zapewnieniu skórze optymalnej ilości wilgoci, w zależności od poziomu nawilżenia otoczenia. Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu biomimetycznych fosfolipidów, odtwarzających prawidłowy poziom nawilżenia skóry, co umożliwia poprawę nawilżenia skóry o 30 %.

 

W linii Hydra Clinic zastosowano innowacyjną technologię akwaporyn APQ3 (nagroda Nobla w dziedzinie chemii w 2003 r.). AQP-3 to małe kanały, których rolą jest zapewnienie krążenia wody między komórkami. Zwiększając syntezę AQP-3, Hydra Clinic optymalizuje rozprowadzanie wody w skórze. Zadziwiająca skuteczność zabiegu polega również na właściwościach autoadaptacyjnych innowacyjnego składnika o nazwie Lipidure. Jest on zdolny dostosowywać swoje działanie odbudowujące do stanu skóry, zapewniając odbudowę uszkodzonego naskórka i usprawniając naturalną odnowę zdrowej skóry.

 

PROMOCJA 299 ZŁ 150 ZŁ/ 75 MIN.

hotelelblag - BIO-PURE by ERICSON LABORATOIRE BIO-PURE by ERICSON LABORATOIRE -50% rozwiń szczegóły

Zabieg dynamicznie dotlenia komórki skóry, tworzy tarczę ochronną przeciw zanieczyszczeniom dzięki neutralizowaniu cząsteczek toksycznych i skutecznie walczy ze stresem oksydacyjnym.

 

BioPure to gama produktów przeznaczonych dla osób mieszkajacych w dużych miastach. Niedotlenione komórki szybko ulegają „zmęczeniu”: powietrze w miastach jest zanieczyszczone i przez to ubogie w drogocenny tlen. Metale ciężkie, dym tytoniowy, drobnoustroje to tylko niektóre z wielu czynników, związanych z rosnącą urbanizacją, które zwiększają niedotlenienie skóry. W wyniku ich działania skóra traci swój potencjał energetyczny. Zadaniem zabiegu jest usunięcie toksyn ze skóry, tak aby mogła ona lepiej funkcjonować.

BioPure zapewnia skórze prawidłowe oczyszczenie, dużą dawkę energii i tlenu. Kosmetyki tej linii pobudzają syntezę cząsteczek odpowiedzialnych za dotlenienie skóry i jej odporność, stymulują krążenie tlenu w komórkach i redukują negatywny wpływ zanieczyszczenia środowiska na stan skóry. Dzięki swoim właściwościom detoksykującym linia BioPure to tarcza chroniąca przed zanieczyszczeniami środowiskowymi. Składniki aktywne zawarte w zabiegu wpływają na stymulację procesów komórkowych, wzmacniając naturalny system immunologiczny skóry.

PROMOCJA 269 ZŁ 135 ZŁ/75 MIN.

hotelelblag - BIO - OPTIC BIO - OPTIC -50% rozwiń szczegóły

BIO - OPTIC  jest to zabieg przeznaczony do pielęgnacji okolic oczu. Usuwa oznaki zmęczenia, zasinienia i obrzęki oraz przeciwdziała ich ponownemu powstaniu. Ma działanie drenujące, przeciwzapalne, usprawnia krążenie krwi w naczyniach i zagęszcza skórę. Działa również przeciwzmarszczkowo i liftingująco.

 

PROMOCJA 169 ZŁ  85 ZŁ/ 50 MIN.

hotelelblag - CZEKOLADOWA EUFORIA CZEKOLADOWA EUFORIA od 58 zł rozwiń szczegóły

CZEKOLADOWA EUFORIA W SO NATURAL SPA

Endorfinowa maska połączona z czekoladowym masażem twarzy  69 zł  58 zł / 30 min

Czekoladowy peeling całego ciała + przemasowanie balsamem czekoladowym brązującym z masłem shea 139 zł 99 zł/50 min

Relaksujący, czekoladowy masaż całego ciała 199 zł  149 zł/50 min

Mleczna czekolada: czekoladowy peeling całego ciała, odżywcza mleczna maska na ciało, masaż pleców, karku i ramion, zabieg na twarz z peelingiem i maską czekoladową 219 zł 175 zł /  1,5 h

Rytuał czekoladowy: peeling całego ciała, regenerująca maska na ciało, masaż na masce czekoladowej + masaż twarzy z nawilżającą maską czekoladową 219 zł  179 zł 1,5 h

hotelelblag - Pakiet Morski Detoks Pakiet Morski Detoks rozwiń szczegóły

PAKIET MORSKI DETOKS

  • morski peeling całego ciała
  • detoksykujący masaż całego ciała
  • rytuał z ciepłymi kompresami
  • wmasowanie morskiego balsamu
  • nielimitowany wstęp do strefy Wellness (basen, jacuzzi, sauny, salka fitness)
  • chwile przyjemnego wypoczynku po zabiegach przy filiżance aromatycznej herbaty w Pokoju Relaksu

   Czas: 3h   

   Cena: 239zł        195zł/ 1 os.

X

Hotel Elbląg****
ul. Stary Rynek 54-59
82-300 Elbląg

 

 

Dane spółki:
Wiwaldi Junior Sp. z o.o.
ul. Złota 61/100, 00-819 Warszawa
NIP 5782958664
KRS 0000269463
REGON 280170788

nr konta:
88 1020 3541 0000 5302 0214 1471  

Recepcja i rezerwacje indywidualne

Znalezione obrazy dla zapytania email icon transparent  rezerwacje@hotelelblag.eu
Znalezione obrazy dla zapytania call icon transparent png +48 55 611 66 00

Rezerwacje grupowe
Znalezione obrazy dla zapytania email icon transparent  marketing@hotelelblag.eu
Znalezione obrazy dla zapytania call icon transparent png +48 55 611 66 89,

Spa & Wellness
Znalezione obrazy dla zapytania email icon transparent  spa@hotelelblag.eu
Znalezione obrazy dla zapytania call icon transparent png +48 55 611 66 96, mobile: +48 660 506 228

Restauracja Dom Królów
Znalezione obrazy dla zapytania email icon transparent domkrolow@hotelelblag.eu
Znalezione obrazy dla zapytania call icon transparent png +48 55 611 66 95 | mobile: +48  606 115 531

[ ZAMKNIJ, OK ]

Strona używa ciasteczek (cookies). Wyrażam zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami mojej przeglądarki. Zgadzam się, zamknij tą informację.